Produkty:

Aktuality

31.10.2019

Pozvánka na webinář

Ve středu 13. listopadu 2019 v 10:00  Úvod do FiberPlexu
24.07.2019

Newsletter

Produkty Fiberplex rozšiřují Patton Connectivity portfolio o aktivní prvky pro komunikaci po opt ...
27.05.2019

Patton Elektronics Co. dokončil akvizici Fiberplexu

Společnost Patton Electronics Co. dokončila akvizici společnosti Fiberplex a rozšířila tak ...

zobrazit všechny  

Promoakce

Produkty

Počet záznamů na stranu:

Vyberte výrobce:

Loop O9340S

Loop O9340S

Fiber optical Mux až pro 32xE1

Umožňuje přenesení až E1/T1 na jeden systém, 32 E1 a 8 Combo Gigabit Ethernet.

Loop O9310

Loop O9310

Fiber optical Mux pro 4xE1

umožňuje přenesení 4xE1 přes Single Mode (Multi Mode) optiku (SC/FC)

Loop O9330

Loop O9330

Fiber optical Mux

umožňuje přenesení nxE1 (n=4,8,12,16) přes Single Mode (případně Multi Mode) optiku (SC/FC)